-15%

ELECTROLUX Прочистувач на воздух FA31-202GY

– Прочистува до 203 м2 за еден час
– Препорачлив за простор до 40 m2
– Автоматски ја прилагодиува брзината на работа во зависност од квалитетот на воздухот.
– Тивка работа кога е во Sleep mode 26dB(A).


11,800.00 ден 9,990.00 ден

Спореди

Опис

Ефикасно и темелно прочистување на воздухот, 360° степенско, со 3 фази на филтрација како предфилтер, HEPA13 филтер и филтер од активен јаглен, со кој се фаќа преку 99.98% микро честички (PM 0.3) и се елиминираат 99.99% од бактериите со помош на моќен антибактериски агенс. Активниот јаглен ги прочистува мирисите кои се чести во домашни услови.

  • Прочистува до 203 м2 за еден час
  • Препорачлив за простор до 40 m2
  • Автоматски ја прилагодиува брзината на работа во зависност од квалитетот на воздухот
  • Тивка работа кога е во Sleep mode 26dB(A)
  • Димензии 240 mm (Длабочина), 240 mm (Ширина) и 380 mm (Висина)
  • Тежина (kg) 2.7
  • Контролен панел на допир
  • Напон 220 / (Hz) 50/60
  • Трослоен филтер (Предфилтер, антибактериски HEPA, активен јаглен)
  • Боја светло сива

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.