-26%

ECG Микровална MTD 206 VSS

 • Боја: Инокс
 • Врата: Стакло
 • Волумен: 20 l
 • Приклучна моќ: 800 W

9,990.00 ден 7,390.00 ден

Спореди

Опис

 • За вградување во кујна
 • ширина 46,1 cm ,  длабина 33 cm
 • нерѓосувачки / стаклен панел
 • дигитална контрола
 • LCD
 • тајмер 90 мин
 • 8 програми
 • 5 нивоа
 • приклучна сила : 800 W
 • капацитет 20 л
 • вратата се отвара десно
 • лесен начин на употреба

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.