-33%

ECG Микробранова MTM 2003 W

 • Боја: Бела
 • Волумен: 20 l
 • Приклучна моќ: 700 W
 • Чинија Димензија 255 mmДостапност:

Нема на залиха

4,890.00 ден 3,290.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Рачна контрола
 • боја : бела
 • Јачина на микробрановата: 700 W
 • Димензии (Ш x В x Д) 440 × 258 × 357 mm
 • Должина на кабел 100 см
 • Капацитет 20 l
 • Број на различни нивоа на моќност 5
 • Ниво на бучава 60 dB
 • Тежина 10 кг
 • Тајмер од 35 минути
 • Внатрешната површина на бело
 • Чинија Димензија 255 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.