-23%

ECG Фен VV 112

 • Боја: црвена / црна
 • Приклучна сила : 2200 W
 • COOL копче
 • Заштита од прегрејување

1,110.00 ден 850.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : црвена / црна
 • 2 нивоа на моќност
 • COOL копче (  ладен воздух )
 • Приклучна сила : 2200 W
 • заштита од прегрејување
 • 3 температури
 • Кукица за обесување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.