-12%

DYNAMIC Конвектор 8256

 • Боја: бела
 • Јачина: 2500 W
 • Автоматска регулација на температурата
 • ТермостатДостапност:

Нема на залиха

2,500.00 ден 2,190.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Јачина: 2500 W
 • Автоматска регулација на температурата
 • Термостат
 • Заштита од прегревање
 • Сигнална лампа
 • Тркалца вклучени во цената

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.