-12%

DOM Бојлер за бања PROHROM 80L

 • Бела боја
 • Волумен: 80 литри
 • Монтажа : на зид
 • Јачина: 2000 W11,100.00 ден 9,770.00 ден

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Волумен: 80 литри
 • Монтажа : на зид
 • Притисок при работа : 6 bar
 • Дизајнирано за работа под притисок од 0,6 MPa
 • Вид на грејачи: Електричен потопен во вода
 • Број на грејачи: 1
 • Котел од нерѓосувачки челик
 • Време на греење (мин.) (До 74 ° C) за 3h 0min
 • Максимална температура на водата (° C) 74
 • Јачина: 2000 W
 • Јачина на грејачот : 2 kW
 • Напон: 230V
 • Димензии(В x Ш x Д): 85 x 45 x 47 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.