-12%

DOM Бојлер за бања PROHROM 50L

 • Бела боја
 • Волумен: 50 литри
 • Монтажа : на зид
 • Притисок при работа : 6 bar9,750.00 ден 8,580.00 ден

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Волумен: 50 литри
 • Монтажа : на зид
 • Притисок при работа : 6 bar
 • Дизајнирано за работа под притисок од 0,6 MPa
 • Вид на грејачи: Електричен потопен во вода
 • Број на грејачи: 1
 • Во вертикален дизајн со висококвалитетен, ненасочен челик
 • Време на греење (мин.) (До 74 ° C) за 2h 0min
 • Максимална температура на водата (° C) 74
 • Јачина: 2000 W
 • Јачина на грејачот : 2 kW
 • Напон: 230V
 • Димензии(В x Ш x Д): 63 x 45 x 47 cm
 • Изолацијата овозможува долгорочна употреба на топла вода и без дополнително загревање

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.