-12%

DINAMO HIT Кујнски бојлер 10 L

– Волумен – 10 lit.
– Работен притисок – 0 (MPa)
– Максимална заштита – 75 C
– Степен на заштита – 24 (IP)


2,960.00 ден 2,599.00 ден

Спореди

Опис

Класичен бојлер од 10 lit.
Стандарден, за секоја кујна или купатило
Нискомонтажен

  • Волумен – 10 lit.
  • Работен притисок – 0 (MPa)
  • Максимална заштита – 75 C
  • Степен на заштита – 24 (IP)
  • Моќност – 1500 W
  • Напон – 220 V
  • Струја – 6,8 A

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.