-12%

DINAMO HIT Комбиниран бојлер за бања 100 l

– Волумен: 100(L)
– Работен притисок: 0.6 (MPa)
– Максимална заштита: 75 °C
– Степен на заштита: 24 (IP)


8,600.00 ден 7,570.00 ден

Clear
Спореди

Опис

Овие бојлери имаат дополнителни изменувачи на топлина и се наменети за работа во склоп со централно греење кое овозможува и загревање на водата во бојлерите во системот. Може да се приклучуваат од левата или од десната страна по желба на купувачот.

  • Волумен: 100(L)
  • Работен притисок: 0.6 (MPa)
  • Максимална заштита: 75 °C
  • Степен на заштита: 24 (IP)
  • Снага: 2000 (W)
  • Напон: 220 (V)
  • Струја: 9.1 (A)
  • Лев или десен
  • Надворешен термостат
  • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.