-25%

DIMIAN Новороденче со четка за заби

-Бебето испушта 24 различни звуци.
-Препорачано за деца: 2+ години Големина: 45 сантиметри


2,040.00 ден 1,530.00 ден

Спореди

Опис

  • Ајде да ги миеме забите заедно.
  • Ова големо бебе може да биде забавното другарче на вашето дете во стекнување на навиката за секојдневно миење на заби.
  • Кога ќе му ја притиснете раката, му расатат заби.
  • Бебето испушта 24 различни звуци.
  • Препорачано за деца: 2+ години Големина: 45 сантиметри

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.