-25%

DIMIAN Кукла со додатоци

1,199.00 ден 899.00 ден

Спореди

Опис

  • Куклата пие и мочка.Има долга руса коса, која може да се стилизира.
  • Во сетот има фен, чешел, четка, шише и нокшир.
  • Големина: 30 см.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.