-25%

DIMIAN Кукла со додатоци

-Куклата доаѓа во комплет со фен, шишенце за млеко, чешал и огледало.


1,260.00 ден 940.00 ден

Спореди

Опис

  • Куклата доаѓа во комплет со фен, шишенце за млеко, чешал и огледало.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.