-25%

DIMIAN Кукла Бамболина

-Твојата нова пријателка има долга руса коса. Облечена е во пролетна облека и подготвена за нови авантури
-Големина: 20 см
-Препорачана возраст: 2+ години


1,100.00 ден 830.00 ден

Спореди

Опис

  • Твојата нова пријателка има долга руса коса. Облечена е во пролетна облека и подготвена за нови авантури
  • Големина: 20 см
  • Препорачана возраст: 2+ години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.