-25%

DIMIAN Глава за шминка и фризура

-Големина: 26 см.
-За деца од 3 години
-Вклучени се и фризерски додатоци.2,300.00 ден 1,730.00 ден

Спореди

Опис

  • Сега можете да ја тестирате вашата вештина и креативност во дизајнирањето фризури и шминка.
  • Плетете плетенки, создавајте шик фризури и бидете смели во шминкањето.
  • Со помош на оваа симпатична кукла за шминка, сите млади ентузијасти ќе ги направат првите чекори со
    стилизирањето

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.