-25%

DIMIAN Бебе со додатоци

-Сапун, шампон, гел за туширање и вашето бебе е подготвено за во када. Потоа облечете го со пелената и дајте му млеко за полесно да заспие.
-Одличен сет за “малите мајки’ кои сакаат да се грижат за своите бебиња.
-Куклата е со големина од 36 см.

1,199.00 ден 899.00 ден

Спореди

Опис

  • Сапун, шампон, гел за туширање и вашето бебе е подготвено за во када.
  • Потоа облечете го со пелената и дајте му млеко за полесно да заспие.
  • Одличен сет за “малите мајки’ кои сакаат да се грижат за своите бебиња.
  • Куклата е со големина од 36 см.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.