-25%

DIMIAN Бебе новороденче

-Уште поинтересно е кога се работи за кукла во реална големина.
-Можеш да го облекуваш и пресоблекуваш.
-Големина: 60 см

1,910.00 ден 1,430.00 ден

Спореди

Опис

  • Со бебињата секогаш има многу обврски и многу играње.
  • Уште поинтересно е кога се работи за кукла во реална големина.
  • Можеш да го облекуваш и пресоблекуваш.
  • Големина: 60 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.