-35%

DIMIAN Бебе кое пие

-Совршено бебе за малите мамички кое ќе ги научи на одговорност. Нахранете го бебето и се ќе биде во ред.
-Големина: 33 см
-Возраст: 3+ години


720.00 ден 470.00 ден

Спореди

Опис

  • Совршено бебе за малите мамички кое ќе ги научи на одговорност.
  • Нахранете го бебето и се ќе биде во ред.
  • Големина: 33 см
  • Возраст: 3+ години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.