-12%

DEBUYER Тава Mineral B Element 5610,26

  • Премачкани се со траен слој од восок од пчела
  • Стандардна длабочина 4cm
  • Стандардна форма ø 26 cm
  • Направена од 100% железо (природен минерал)Достапност:

Нема на залиха

2,710.00 ден 2,390.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Премачкани се со траен слој од восок од пчела
Стандардна длабочина 4cm
Стандардна форма ø 26 cm
Тавата Минерал Б Елемент е направена од 100% железо (природен минерал) без додаток на хемикалии, што ја прави тавата еколошки производ
Готвење: на висока температура, идеална за пржење и печење, со исклучително нелепливи својства
Одржување: колку повеќе се користи, тавата ги подобрува своите својства
Со секое користење тавата потемнува.Колку повеќе потемнува толку повеќе се подобруваат нелепливите својства и се интензивира вкусот на храната
Може да секористи на сите извори на топлина, вклучително индукција.
Тавата Минерал Б Елемент е вечна и неуништива
Ја купувате еднаш а ја користите засекогаш

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.