-10%

DEBUYER Тава La Lyonnais-Acer 5020,32

 • Tава за пржење
 • Карбонизиран челик
 • Светло сина нијанса
 • ø 32 cmДостапност:

Нема на залиха

1,450.00 ден 1,305.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Tава за пржење
 • ø 32 cm
 • Направени се од карбонизиран челик кој има  светло сина  нијанса
 • Овој челик е погоден за готвење на извори на енергија со послаб интензитет
 • Не се погодни за индуктивни извори на енергија.
 • Имаат округла форма со високи мазни и заоблани страни, без остри агли, што овозможува храната лесно да се лизга од тавата во чинијата
 • Имаат долга рачка која што е заварена за тавата
 • Дебели се 1,5 мм и имаат својство на перфектно распоредување на топлината по целата површина.
 • Овие тави се 100% природни и погодни за рециклирање
 • Светло сината боја на челикот е резултат на термичката обработка , што овозможува трајна заштита на тавите од оксидација.

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.