-35%

DE LONGHI Прочистувач на воздух AC 230

 • Површина: 80м2
 • Бучавост: 33-50dB
 • Ниво на филтрирање: 5
 • Брзини на работа: 3Достапност:

Нема на залиха

25,999.00 ден 16,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • AQS-квалитетот на воздухот се прикажува константно за време на користење на апаратот,а светлата се менуваат во зависност од лошиот,умерен или добар квалитет на воздухот,на програмата AВТОМАТСКИ начин на работа,вентилаторот ја забрзува брзината на чистење на воздухот на брз и ефикасен начин.
 • Ti02 FILTER UV светло:многу ефикасно против сите нечистотии во воздухот,UV светлото има својство на уништување на честичките кои се собрани со овој специјален катализаторски филтер.
 • NANO SILVER FILTER: 99% ефикасност против бактерии.
 • HEPA FILTER:Ефикасен против честички на прашина во дијаметар од 0.3µ или повеќе.
 • CARBON FILTER :Ефективно е против сите различни штетни гасови,благодарение на филтерот со активен јаглен.
 • IONIZАTOR:Ги неутрализира честичките на прашина,автомобилски чад и чад од цигари.
 • PRE FILTER: филтер кој се пере и мие.
 • 3 брзини на вентилаторот ауто
 • Тајмер за исклучување 1-2-4-8 часа.
 • Филтер-индикатор на извалканост : по поминување на 72 часа на користење известува дека филтерот мора да се замени.
 • Контролна плоча со сензор кој реагира на допир.
 • Брзини на работа: 3
 • Погодно за простории до : 80м2
 • Проток на воздух: 110/160/255
 • Бучавост: 33-50dB
 • Ниво на филтрирање: 5
 • Димензии : (ВхШхД): 50х45х23 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.