-12%

DE LONGHI Плинска греалка VBF

– Димензии (ШxДxВ cm): 43.0×48.3×78.0
– Двоен сигурносен систем
– Моќност – Max (W): 4200
– Максимална потрошувачка на час (g/h): 305 ~ 109


9,770.00 ден 8,599.00 ден

Спореди

Опис

  • Димензии (ШxДxВ cm): 43.0×48.3×78.0
  • Двоен сигурносен систем – две сигурносни справи веднаш го прекинуваат дотокот на гас во случај на прекин на пламенот или ако процентот на диоксид во воздухот надмине над 1.5%
  • Моќност – Max (W): 4200
  • Моќност – Min (W): 1400
  • Максимална димензија на боца (висина-дијаметар): 635-300 мм
  • Максимална потрошувачка на час (g/h): 305 ~ 109
  • Метален поклопец од задна страна
  • Рачно подесување на силата на пламенот
  • Рачки за преместување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.