-12%

DE LONGHI Пегла VVX 1445

 • Постојана пареа 80 gr/min
 • Индикатор на температура
 • Приклучна сила : 2200 W
 • Бојлер на водата со капацитет од 0,85л9,090.00 ден 7,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Безбедносен термостат
 • Постојана пареа
 • Максимална влезна сила 2200W
 • Бојлер на водата со капацитет од 0,85л за одприлика 90 мин пеглање
 • Производство на пареа до 80 g/min
 • Eco zone- можност за заштеда до 30% вода и ел.енергија
 • Easy storage, лесна за чување и за транспортирање
 • Kерамичко дно за пеглање
 • Вертикално пеглање
 • Дугме за OK пареа / power ON сијаличка
 • Димензии на пеглата : 255 x 115 x 145 (mm)
 • Димензии на бојлерот на водата : 350x200x175(mm)
 • Тежина : 3,9 kg
 • Максимална влезна сила на бојлерот :1400 W
 • Влезна сила на пеглата : 800 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.