-12%

DE LONGHI Пегла FXK 23T

 • Вертикално испуштање на пареата
 • Индикатор на температура
 • Приклучна сила : 2300 W
 • Прозирен резервоар за вода 300 мл4,430.00 ден 3,890.00 ден

Спореди

Опис

 • Сила 2300 w
 • Супер пареа 120г/мин , континуирана пареа 35г/мин
 • Вертикално испуштање на пареата
 • 4 функции :суво, пареа , суперпареа и прскање
 • Автоматско исклучување
 • Заштита од протекување на водата
 • Подесувачки термостат
 • Регулатор на пареата
 • Сијаличка индикатор
 • Анти калц систем “Aqua clear”
 • Може да се користи и со вода од славина
 • Кабел 2 m
 • Резервоар за вода 300 ml
 • Материјал на плоча : керамика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.