-13%

DE LONGHI Пегла FXK 20C

 • Вертикално испуштање на пареата
 • Индикатор на температура
 • Приклучна сила : 2000 W
 • Прозирен резервоар за вода 290 мл2,050.00 ден 1,790.00 ден

Спореди

Опис

 • Сила 2000 w
 • Супер пареа 50г/мин , континуирана пареа 25г/мин
 • Вертикално испуштање на пареата
 • 4 функции :суво, пареа , суперпареа и прскање
 • Подесувачки термостат
 • Регулатор на пареата
 • Сијаличка индикатор
 • Анти калц систем “Aqua clear”
 • Може да се користи и со вода од славина
 • Кабел 2 m
 • Резервоар за вода 290 ml
 • Материјал на плоча :Stainless steel

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.