-12%

DE LONGHI Навлажнувач VH 300

 • Површина: 60 m3
 • Капацитет на резервоарот: 4,4 l
 • Сила на напојување 400W
 • Тежина 1,1 кг3,050.00 ден 2,680.00 ден

Спореди

Опис

 • Сила на напојување 400W
 • Капацитет на резервоарот: 4,4 l
 • Намена за просторија 60m3
 • Капацитет на навлажнување : 300 ml/h
 • Време на непрекината работа :15 h
 • Дизајниран да обезбеди ефикасност и практичност
 • Индикатор на нивото на водата
 • Подесување на пареата
 • Автоматско исклучување кога резервоарот е празен
 • Систем на непрекинато полнење на резервоарот
 • Освежувач на просторијата
 • Димензии : 290x170x290 (mm)
 • Тежина 1,1 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.