-8%

DE LONGHI Мелница за кафе KG 59

 • Боја : црна
 • Моќност на моторот (max): 85 W
 • Лесно управување
 • Ножеви од нерѓосувачки челик3,680.00 ден 3,400.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : црна
 • Моќност на моторот (max): 85 W
 • Лесно управување
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
 • Димензии: 16 x 11 x 27(cm)
 • Тежина: 1,2 кг
 • Капацитет на резервоарот за зрна на кафе: 100гр
 • Прилагодливо мелење на кафе – 8 нивоа од грубо на меко
 • Двоен систем за безбедност
 • Отстранлива чаша за зрна и кафе
 • Напон: 230-240 V

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.