-12%

DE LONGHI Мелница за кафе KG 40

 • Боја : црна
 • Моќност на моторот (max): 170 W
 • Лесно управување
 • Ножеви од нерѓосувачки челик2,060.00 ден 1,820.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : црна
 • Моќност на моторот (max): 170 W
 • Нож за мелење од нерѓосувачки челик
 • Копче на притискање за мелење на кафето
 • Транспарентен контејнер за кафе кој се отстранува
 • Вградена четка за чистење
 • Простор за кабелот
 • Гумени ножиња
 • Капацитет на резервоарот за зрна на кафе: 90гр
 • Димензии 110x130x250(mm)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.