-19%

DE LONGHI Кетлер KBO 2001R

 • Есклузивен кетлер Icona KBO2001R со ретро дизајн од 1950-ти
 • Капацитет од 1,7 литри
 • Кукуште со црна боја од нерѓосувачки челик.
 • Вклучува 360 ° вртлива основа за безжична погодност5,180.00 ден 4,200.00 ден

Спореди

Опис

 • Кетлер Icona KBO2001R е прекрасен италијански стил од 1950-ти
 • Дополнително уникатната сјајна завршница го прави овој кетлер исклучителен.
 • Капацитет од 1,7 литри
 • Кукуште со црвена боја насликано на нерѓосувачки челик.
 • Вклучува 360 ° вртлива / отстранлива основа за безжична погодност
 • Уникатен висок сјај , оникс црвена боја со завршни хромирани детали
 • Индикатор за нивото на водата
 • Скриен елемент од нерѓосувачки челик
 • Безбедност од 3 нивоа при :
 •  -Автоматско исклучување кога водата почнува да врие
 • -Термичка заштита од прегрејување
 • -Автоматско исклучување кога телото се подига од основата
 • Отстранлив филтер за заштита од бигор , што може да се мие
 • Складирање на кабелот
 • Не лизгачки стапала

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.