-12%

DE LONGHI Кафемат ESAM 3200.S

– Волтажа (V~Hz): 110/127~50/60
– Моќност (W): 1350
– Боја: Silver
– Aroma control


25,750.00 ден 22,660.00 ден

Спореди

Опис

 • Димензии (wxdxh cm): 285x375x360
 • Тежина (Kg): 10
 • Волтажа (V~Hz): 110/127~50/60
 • Моќност (W): 1350
 • Боја: Silver
 • Aroma control
 • Autoshut OFF
 • Капацитет на садот за кафе во зрна: 200g
 • Може да се користи и мелено кафе
 • Држач за чаши
 • Програм за самочистење
 • Функција за заштеда на енергија
 • Мелница со 13 опции
 • Програма за цврстина на водата
 • Притисок (bar): 15
 • Отстранлив сад за искапеното кафе
 • Отстранлив сад за вода
 • За една или две чаши
 • Систем за капучино
 • Stand-by функција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.