-12%

DE LONGHI Кафемат ESAM 3000.B

– Влезна моќ (W): 1350
– Капацитет на контејнерот за зрна (g): 200
– Притисок (bar): 15
– Тивка мелница со 13 подесувања


25,250.00 ден 22,220.00 ден

Спореди

Опис

 • Cappuccino System
 • Користи мелено кафе или во зрна
 • Тивка мелница со 13 подесувања
 • Подесување на квантитет на кафе
 • Подесување на квантитет на вода
 • Електронска регулација на температура
 • Подесива висина за различни чаши
 • Автоматско исклучување
 • Отстранлив резервоар за вода 1.8 литри со индикатор
 • Подесиво испуштање на пареа
 • Програми за прочистување од каменец
 • Греач за чашите
 • Димензии (ШxДxВ mm): 285x375x360
 • Тежина (Kg): 10
 • Волтажа/фреквенција (V~Hz): 220/240~50/60
 • Влезна моќ (W): 1350
 • Капацитет на контејнерот за зрна (g): 200
 • Притисок (bar): 15
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.