-12%

DE LONGHI Кафемат ESAM 2200

– Влезна моќ (W): 1450
– Капацитет на контејнерот за зрна (g): 200
– Притисок (bar): 15
– Тивка мелница со 13 подесувања


24,580.00 ден 21,630.00 ден

Спореди

Опис

 • Cappuccino System
 • Користи мелено кафе или во зрна
 • Две шољи кафе со едно варење
 • Тивка мелница со 13 подесувања
 • Подесување на квантитет на кафе
 • Подесување на квантитет на вода
 • Електронска контрола на температура
 • Подесувачки диспензер за кафе за различни големини на чаши
 • Автоматско исклучување
 • Индикатор за ниско ниво на вода или кафе
 • Отстранлив резервоар за вода 1.8 литри
 • Програми за прочистување од каменец
 • Подесувач на пареа
 • Електронски термостат за пареа и кафе
 • Функција за заштеда на енергија
 • Stand-by функција
 • Димензии (ШxДxВ cm): 28.5×37.5×36
 • Тежина (Kg): 10
 • Волтажа/фреквенција (V~Hz): 220/240~50/60
 • Влезна моќ (W): 1450
 • Капацитет на контејнерот за зрна (g): 200
 • Притисок (bar): 15
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.