-12%

DE LONGHI Кафемат ECAM 650.85.MS

– Пијалоци: капучино, макијато, еспресо, американо, топло млеко
– 4,3” TFT колор дисплеј со допир
– Кафематот е поврзан со иновативната Smart Coffee Link апликација, за да креирате нови пијалоци, откривате безброј персонализации и добивате неограничен број на совети и сугестии
– Притисок (bar): 19


Достапност:

Нема на залиха

116,400.00 ден 102,400.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • 4,3” TFT колор дисплеј со допир
 • Кафематот е поврзан со иновативната Smart Coffee Link апликација, за да креирате нови пијалоци, откривате безброј персонализации и добивате неограничен број на совети и сугестии
 • Нова Multibeverage функција со посветен MixCarafe, за да откривате нови полу-автоматски рецепти (топло чоколадо, ладно кафе и ладна млечна пена)
 • Нови One touch рецепти
 • De’Longhi LatteCrema систем
 • Димензии (ШxДxВ cm): 26x48x37,5
 • Doppio +
 • Тежина (Kg): 12,5
 • Волтажа/Фреквенција (V~Hz): 220-240 V / 50-60 Hz
 • Моќност (W): 1450
 • “Долго” кафе
 • Контрола на арома
 • Аудио сигнал
 • Автоматско чистење
 • Автоматско исклучување
 • Капацитет на мелница (g): 400g
 • Чоколада функција со посебен сад
 • Држач за чаши
 • Осветлување за чашите
 • Функција за штедење на енергија
 • Нова тивка мелница со 13 програми
 • Програма за цврстина на водата
 • Притисок (bar): 19
 • Филтер за вода
 • Пијалоци: капучино, макијато, еспресо, американо, топло млеко

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.