-12%

DE LONGHI Кафемат ECAM 650.75.MS

 • Боја : метална /црна
 • Приклучна сила: 1450 W
 • Функција за чоколадо
 • Тежина: 12,5 kgДостапност:

Нема на залиха

111,350.00 ден 97,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја : метална /црна
 • Ексклузивна функција за топло чоколадо со специјален бокал
 • Сјајни детали од нерѓосувачки челик, ергономски линии за елегантен и динамичен дизајн
 • Приклучна сила: 1450 W
 • Тежина: 12,5 kg
 • Пумпа со притисок 15Bar
 • Димензии(cm) : 26 x 48 x 37,5
 • Лесно одржување
 • Широк избор на рецепти за кафе и млечни пијалоци
 • Електронски дисплеј: 4.3 “TFT екран во боја за допир
 • Ниво / максимум спреј ниво: 90-142 мм
 • Капацитет за кафе во зрно до 400g
 • Програма за чистење, бришење и отстранување на камења
 • Контрола на вкусот
 • Звучен сигнал
 • Автоматско чистење
 • Автоматско затворање
 • Употреба на кафе во прав
 • Држач за чаши
 • Филтер за вода
 • Отстранлива фиока за капење со индикатор за ниво
 • Нова тивка мелница со 13 нагодувања
 • ИФД систем
 • Функција за заштеда на енергија
 • Отстранлив резервоар за вода
 • Избор за 1 и 2 чаши
 • Екстра капучино уред

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.