-12%

DE LONGHI Кафемат ECAM 45.760.W

– Пијалоци: капучино, макијато, еспресо, американо, топло млеко
– Интуитивен контролен панел на допир со мени на четири јазици за лесна употреба
– Машината користи цели зрна кафе или мелено кафе
– Моќност (W): 1450


Достапност:

Нема на залиха

57,950.00 ден 50,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Нов DeLonghi LatteCrema систем: Уживајте во перфектниот микс од млеко и кафе
 • Интуитивен контролен панел на допир со мени на четири јазици за лесна употреба
 • Машината користи цели зрна кафе или мелено кафе
 • Активен грејач на чашите
 • Димензии (ШxДxВ cm): 26 x 36 x 46
 • Тежина (Kg): 11kg
 • Волтажа/Фреквенција (V~Hz):220/240~50/60
 • Моќност (W): 1450
 • “Долго” кафе
 • Контрола на арома
 • Аудио сигнал
 • Автоматско чистење
 • Автоматско исклучување
 • Капацитет на мелница (g): 400g
 • Држач за чаши
 • Функција за штедење на енергија
 • Нова тивка мелница со 13 програми
 • Програма за цврстина на водата
 • Притисок (bar): 15
 • Филтер за вода
 • Пијалоци: капучино, макијато, еспресо, американо, топло млеко

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.