-12%

DE LONGHI Кафемат ECAM 350.75.S

 • Боја: метална и црна
 • Приклучна сила: 1450 W
 • LCD екран
 • Тежина: 9.5 кгДостапност:

Нема на залиха

57,950.00 ден 50,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: метална и црна
 • Тежина: 9.5 кг
 • Приклучна сила: 1450 W
 • Пумпа со притисок 15Bar
 • Напон / фреквенција (V ~ Hz): 220-240V 50 / 60Hz
 • Контрола на вкусот
 • Звучен сигнал
 • Автоматско затворање
 • Индикатор за чистење на капучино
 • Употреба на кафе во прав
 • Држач за чаши
 • Функција за заштеда на енергија
 • Програмирање на тврдоста на водата
 • Отстранлива фиока за капење со индикатор за ниво
 • LCD екран
 • Голем мелница за кафе со капацитет од 300 грама
 • Ниво на прскање минимум / максимум: 84/135
 • Избор за 1 чаша
 • Филтер за вода
 • Опремен со системот “Latte Crema” за совршена комбинација од крем капучино со богата млечна пена, секогаш на оптимални температури
 • Широк избор на традиционални рецепти е достапен со едноставно притискање на копчето:
  -еспресо, кафе, продолжено кафе, капучино, лате макијато и топло млеко според оригиналните рецепти
 • Функцијата за автоматско чистење е интегрирана во регулаторот за кружна пена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.