-12%

DE LONGHI Кафемат ECAM 250.33.TB

– Кремаста млечна пења благодарејќи на Advanced Cappuccino System
– Прилагодете ја аромата и квантитетот
– Убав сјаен дизајн и интерфејс со меки копчиња
– Димензии (w x d x h cm): 23x43x34


31,140.00 ден 27,399.00 ден

Спореди

Опис

 • Кремаста млечна пења благодарејќи на Advanced Cappuccino System
 • Прилагодете ја аромата и квантитетот
 • Убав сјаен дизајн и интерфејс со меки копчиња
 • Димензии (w x d x h cm): 23x43x34
 • Тежина (Kg): 9
 • Волтажа / фреквенција (V~Hz): 220/240~50/60
 • Моќност (W): 1450
 • Боја: Titanium
 • Функција за “ Долго “ еспресо
 • Лесен за чистење и одржување
 • Autoshut OFF: Да
 • Капацитет на садот за зрна: 250gr
 • Може да се користи и веќе измелено кафе
 • Држач за чаши
 • Програма за самочистење
 • Функција на заштеда на енергија
 • Програм за трвдост на вода
 • Притисок (bar): 15
 • Отсранлив сад за капки со индикатор
 • Отсранлив дел за мелено кафе
 • Отстранлив сад за вода
 • Селекција за 1 или 2 чаши
 • Stand-by функција
 • Филтер за вода
 • Капучино систем со подесувачки степен на пења

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.