-12%

DE LONGHI Кафемат ECAM 23.420.SW

– Димензии (wxdxh cm): 23.8x43x33.8
– Тежина (Kg): 9
– Волтажа/Фреквенција (V~Hz): 220/240~50/60
– Моќност (W): 1450


36,540.00 ден 32,160.00 ден

Спореди

Опис

 • Компактна машина за еспресо од мелење на кафето до вашата чаша, со можност за подесување на вкусот по ваши стандарди
 • Интегрирана мелница
 • De’Longhi Tubeless System овозможува минимален останок на прав од кафе во мелницата, затоа само ново мелено кафе е употребено за вашето еспресо
 • Thermoblock system за идеална контрола на температурата при подготовката на кафето
 • Димензии (wxdxh cm): 23.8x43x33.8
 • Тежина (Kg): 9
 • Волтажа/Фреквенција (V~Hz): 220/240~50/60
 • Моќност (W): 1450
 • Боја: Сребрена и бела
 • Aroma control
 • Автоматско исклучување
 • Капацитет на канистерот за зрна: 250 гр
 • Држач за чаши
 • Програми за чистење
 • Дисплеј со две линии и икони
 • Систем за заштеда на енергија
 • Нов иновативен капучино систем
 • Тивка мелница со 13 сетинзи за големина
 • Пумпа (bar): 15
 • Rapid Steam
 • Отстранливи делови за лесно чистење
 • За една и две чаши
 • Stand-by функција
 • Филтер за водата

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.