-12%

DE LONGHI Кафемат ECAM 22.110.B

– Влезна моќ (W): 1450
– Капацитет на контејнерот за зрна (g): 250
– Притисок (bar): 15
– Тивка мелница со 13 подесувања


27,280.00 ден 23,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Контролен панел со икони
 • Cappuccino System
 • Опција за персонализирање на кафето
 • Користи мелено кафе или во зрна
 • Две шољи кафе со едно варење
 • Тивка мелница со 13 подесувања
 • Подесување на квантитет на кафе
 • Подесување на квантитет на вода
 • Подесувачки диспензер за кафе за различни големини на чаши
 • Автоматско исклучување
 • Индикатор за ниско ниво на вода или кафе
 • Бројач на сварени кафиња
 • Отстранлив резервоар за вода 1.8 литри
 • Филтер за вода
 • Програми за прочистување од каменец
 • Функција за заштеда на енергија
 • Stand-by функција
 • Rapid Cappuccino
 • Димензии (ШxДxВ cm): 23x43x34
 • Тежина (Kg): 9
 • Волтажа/фреквенција (V~Hz): 220/240~50/60
 • Влезна моќ (W): 1450
 • Капацитет на контејнерот за зрна (g): 250
 • Притисок (bar): 15
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.