-12%

DE LONGHI Кафемат EC 150

– Пумпа со притисок 15Bar
– Држач за меленото кафе со филтер за 1 или 2 шољи кафе
– Систем за капучино: меша пареа, воздух и млеко
– Одвоени термостати за пареа и за еспресо


8,960.00 ден 7,890.00 ден

Спореди

Опис

  • Греач на водата од Inox
  • Пумпа со притисок 15Bar
  • Држач за меленото кафе со филтер за 1 или 2 шољи кафе
  • Систем за капучино: меша пареа, воздух и млеко
  • Одвоени термостати за пареа и за еспресо
  • Подесувачко испуштање на пареата
  • Прекинувач со индикаторска сијаличка
  • Одвоив прозирен резервоар за вода (1л) со индикатор на нивото
  • Одвоива посуда за капење
  • Easy serving espresso, можност да работи и со готови тампони кафе и со мелено кафе
  • Тежина 3кг
  • Приклучна сила: 1050 W
  • Боја црна
  • Димензии 190x240x290(mm)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.