-12%

DE LONGHI Филтер 5513710021

 • Филтер за AC 230
  Заменски сет филтри за прочистувач
  Димензии: 14,4 x 10,2 x 1 Zoll
  Тежина: 100 g3,180.00 ден 2,790.00 ден

Спореди

Опис

 • Филтер за AC 230
 • Заменски сет филтри за прочистувач
 • Димензии: 14,4 x 10,2 x 1 Zoll
 • Тежина: 100 g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.