-33%

DE LONGHI Прочистувач на воздух AC 100

 • IONIZАTOR:Ги неутрализира честичките на прашина,автомобилски чад и чад од цигари.
 • PRE FILTER: филтер кој се пере и мие.
 • 3 брзини на вентилаторот
 • Тајмер за исклучување 1-2-4-8 часа.Достапност:

Нема на залиха

14,999.00 ден 9,999.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • HEPA FILTER:Ефикасен против честички на прашина во дијаметар од 0.3µ или повеќе.
 • CARBON FILTER :Ефективно е против сите различни штетни гасови,благодарение на филтерот со активен јаглен.
 • IONIZАTOR:Ги неутрализира честичките на прашина,автомобилски чад и чад од цигари и др.видови на загадување.
 • PRE FILTER: филтер кој се пере и мие.
 • 3 брзини на вентилаторот ауто
 • Тајмер за исклучување 1-2-4-8 часа.
 • Филтер-индикатор на извалканост:По поминување на 720 часа на користење известува дека филтерот мора да се замени.
 • Контролна плоча со сензор кој реагира на допир.
 • Брзини на работа: 3
 • Погодно за простории до : 40м2
 • Проток на воздух: 110/160/255
 • Бучавост: 48dB
 • Ниво на филтрирање: 3
 • Димензии : (ВхШхД): 39х0,45х210 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.