-28%

CORDYS Смарт часовник KIDS WATCH Zoom

– Екран: 1.2″
– Меморија: 32MB RAM, 32MB меморија
– Батерија: 400mAh


2,890.00 ден 2,090.00 ден

Спореди

Опис

  • Smart Watch за деца
  • Екран: 1.2″
  • Меморија: 32MB RAM, 32MB меморија
  • Батерија: 400mAh
  • SIM картичка
  • SOS копче за меморирање 3 броја
  • Следење на локација

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.