-13%

Click Жичан маус M-W1 Wired

  • Пренослив и практичен мини маус со USB кабел
  • Боја: сина
  • Резолуција: 800-1600 DPI
  • Должина на кабел: 150cm235.00 ден 205.00 ден

Спореди

Опис

  • Пренослив и практичен мини маус со USB кабел
  • Боја: сина
  • Резолуција: 800-1600 DPI
  • Должина на кабел: 150cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.