-13%

Click Жичан маус M-W1 Wired

  • Пренослив и практичен мини маус со USB кабел
  • Боја : црна
  • Резолуција: 800-1600 DPI
  • Должина на кабел: 150cm

235.00 ден 205.00 ден

Спореди

Опис

  • Пренослив и практичен мини маус со USB кабел
  • Боја : црна
  • Резолуција: 800-1600 DPI
  • Должина на кабел: 150cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.