-12%

Click Тастатура K-L3-W

  • 2.4 GHz безжична тастатура
  • Боја: црна
  • USB порта: Windows8/8.1/10 Android TV/Tablet
  • Димензии:  355×128.8×15.031,950.00 ден 1,715.00 ден

Спореди

Опис

  • 2.4 GHz безжична тастатура
  • Боја: црна
  • USB порта: Windows8/8.1/10 Android TV/Tablet
  • Димензии:  355×128.8×15.03
  • US layout

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.