-12%

Click Тастатура K-L1

  • Должина на кабел: 150 см
  • Боја: црна
  • Димензии: 458,5×182,5×24,5mm
  • USB порта: Windows XP/Vista/7/8/10485.00 ден 425.00 ден

Спореди

Опис

  • Должина на кабел: 150 см
  • Боја: црна
  • Димензии: 458,5×182,5×24,5mm
  • USB порта: Windows XP/Vista/7/8/10

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.