-12%

Click Тастатура K-L1-W

  • Боја: црна
  • USB порта: Windows XP/Vista/7/8/10
  • Димензии:  458,5×182,5×24,5mm
  • US layout805.00 ден 705.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја: црна
  • USB порта: Windows XP/Vista/7/8/10
  • Димензии:  458,5×182,5×24,5mm
  • US layout

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.