-12%

Click Тастатура и маус KM-L2-W Wireless Combo

 • Безжични тастатура и маус
 • Боја : црна
 • Димензии на тастатурата: 436.4×137.1×25.6mm
 • Димензии на глувчето: 110.1x64x36.3mm715.00 ден 630.00 ден

Спореди

Опис

 • Безжични тастатура и маус
 • Боја : црна
 • Резолуција:  1200 DPI
 • Димензии на тастатурата: 436.4×137.1×25.6mm
 • Димензии на глувчето: 110.1x64x36.3mm
 • USB порта: Windows XP/Vista/7/8/10
 • US Layout

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.