-12%

Click Bluetooth Слушалки BH-L2 PURPLE

 • Модерен дизајн со исклучителен квалитет на звук
 • Конекција: Bluetooth
 • Фреквентен опсег: 20Hz – 20kHz
 • Дијаметар на звучник: 28mm1,085.00 ден 955.00 ден

Спореди

Опис

 • Модерен дизајн со исклучителен квалитет на звук
 • Конекција: Bluetooth
 • Вграден Микрофон
 • Фреквентен опсег: 20Hz – 20kHz
 • Дијаметар на звучник: 40mm
 • 2 Внатрешни звучници од 2W
 • Димензии: 142 x 32 x 17mm
 • Контроли: on/off, play/pause, last, next, volume up/down, paring
 • Капацитет на батерија: 320mAh
 • Издржливост на батерија: до 10 часа
 • Време на полнење на батеријата: 2 часа
 • Боја: виолетова

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.