-12%

Click Безжичен Mаус M-W2-SW Wireless

  • Безжичен маус: 2.4GHz
  • Боја: зелена
  • Резолуција: 1000 DPI
  • Димензии: 109 x 64 x 34 mm545.00 ден 480.00 ден

Спореди

Опис

  • Безжичен маус: 2.4GHz
  • Боја: зелена
  • Резолуција: 1000 DPI
  • USB порта: Windows 7/8/10, MAC
  • Димензии: 109 x 64 x 34 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.